Decydując się na budowę domu, warto pomyśleć nad takimi rozwiązaniami, które zapewnią jego jak najlepsze funkcjonowanie. Wielu inwestorów już zna system inteligentnego domu i nawet zainstalowali go u siebie, wiedząc, że gwarantuje on mieniu i domownikom bezpieczeństwo i komfort. Jednym z elementów tego systemu jest inteligentne ogrzewanie domu, które pozwala na pokaźne obniżenie kosztów eksploatacji domu. Na stronie ferguson-digital.eu dostępne są informacje na temat jednego z takich systemów.

Niektórzy właściciele obawiają się, że sterowanie takim systemem będzie skomplikowane, tymczasem jest ono niezwykle proste i intuicyjne. Każdym elementem steruje się za pomocą aplikacji na dowolnym urządzeniu mobilnym za pomocą jednego przycisku. Zdalna kontrola ogrzewania umożliwia na przykład podniesienie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach przed powrotem do domu i dostosowanie jej do potrzeb i upodobań każdego członka rodziny. 

Dodano: 2018-05-04

Link: Sterowanie ogrzewaniem przez internet
Nazwa: Ferguson Sp. z o.o.
Adres: Dworska 1
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-619
Telefon: 618220511


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Nie wiedziałam nawet,że można za pomocą internetu sterować ogrzewanie, ale zaskoczenie. Bardzo dobrze, że innowacje są teraz w tych smart domach.
By:Karina Marciniak
Data:2018-05-11 11:42:57
Ocena: 5

INNE NIEDALEKOsample45

Bramy Nowakowski

Konin

sample45

REHA BŁOCH

Poznań

sample45

Nova Group Sp. z o.o.

Poznań© Copyright 2019 www.sterykariery.pl