Bez sprawnych opon nie można kontynuować jazdy. Kierowca powinien upewnić się, że jego koła są w stu procentach bezpieczne i odpowiednio wymienione. Aby mieć tę pewność, wystarczy zwrócić się do serwisu OSO 24.

Mechanicy zajmą się kompleksowym serwisem opon, niezależnie od sytuacji, miejsca i obecnych warunków atmosferycznych. Bez wątpienia mobilna wulkanizacja w Komornikach to ratunek w sytuacjach kryzysowych. Tym bardziej, że klienci mogą liczyć na:

  • szybki dojazd we wskazane miejsce,
  • atrakcyjny cennik usług i dużą elastyczność działań,
  • naprawę, wymianę, serwisowanie opon,
  • pogłębienie bieżnika i wyważenie kół.

Oferta dotyczy zarówno pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. Więcej informacji na temat możliwości mechaników na stronie internetowej pod adresem oso24.pl. Przedstawiony tam numer telefonu warto zawsze mieć pod ręką. Dobry kierowca jest przygotowany na każdą awarię!

Dodano: 2018-07-08

Link: OSO24.PL Sylwia Rusin - Mobilna wulkanizacja komorniki
Nazwa: OSO24.PL Sylwia Rusin
Adres: Dąbrowskiego 742
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60-451
Telefon: 800 502 501


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Mobilna wulkanizacja to coś niespotykanego ale bardzo dobrze, że takie coś istnieje, bo można tanim kosztem naprawić auto i jechać dalej w podróż niż stać na poboczu i czekać na lawetę albo znajomego , który nas zaholuje do najbliższego warsztatu samochodowego albo wulkanizacji.
By:Robert Stępień
Data:2019-02-07 08:16:31
Ocena: 4

INNE NIEDALEKOsample45

Bramy Nowakowski

Konin

sample45

REHA BŁOCH

Poznań

sample45

Nova Group Sp. z o.o.

Poznań© Copyright 2019 www.sterykariery.pl