Opakowanie produktu to jego wizytówka, a co za tym idzie - najlepsza i najskuteczniejsza reklama. Znaczna część klientów decyduje się sięgnąć po dany produkt właśnie dlatego, że zainteresowało ich opakowanie. Nie powinien więc dziwić fakt, że coraz większa liczba producentów zaczyna poświęcać tej kwestii coraz więcej uwagi, decydując się wydawać niemałe sumy na zatrudnianie profesjonalistów, zajmujących się ich tworzeniem. Dobre opakowanie powinno chronić towar przed przypadkowym uszkodzeniem, pełniąc jednocześnie funkcję informacyjną. To właśnie na nim znajdują się informacje związane z producentem, przeznaczeniem artykułu, ceną, czy też składem.

Co więcej, opakowanie musi być bezpieczne w użytkowaniu oraz zapewniające odpowiednie przechowywanie produktu. Nie bez znaczenia jest także jego wygląd, który powinien być zgodny z wizerunkiem oraz filozofią wyznawaną przez markę. Projektowanie graficzne opakowania to zadanie, jakim zajmują się specjaliści zatrudnieni w Pictoo. Doskonale znają oni aktualnie panujące trendy, dzięki czemu są w stanie tworzyć niebanalne i ponadczasowe propozycje.

Dodano: 2019-03-12

Link: Projektowanie graficzne opakowania
Nazwa: PICTOO
Adres: Drewnowska 13
Miejscowość: Łódź
Kod pocztowy: 91-002
Telefon: +48 507 051 372


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Agencja Pictoo to najlepsi fachowcy w dziedzinie projektowania graficznego opakowań. Jeśli zależy wam na świetnie skomponowanym opakowaniu, które będzie przyciągać klientów, to warto do nich złapać kontakt.
By:edondor
Data:2019-04-11 13:23:50
Ocena: 3

INNE NIEDALEKOsample45

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

Łódź

sample45

Travicom.PL

Dobroń

sample45

Butik-Kesi

Ksawerów© Copyright 2019 www.sterykariery.pl