Przedsiębiorstwo P.H.U.P. Roltrans od ponad 30 lat oferuje swoim klientom doskonałej jakości maszyny rolnicze, wśród których znajduje się także doskonale sprawujący się w średnich gospodarstwach rozrzutnik obornika na zawieszeniu typu tandem o ładowności 8 ton.

Jak sama nazwa wskazuje, maszyna ta służy do roztrząsania obornika, kompostu, torfu, nawozów zielonych, wapna i nawozów półpłynnych. Jest ona wyposażona w pionowy adapter dwu- lub czterobębnowy, który zapewnia doskonałą równomierność rozrzutu, a także jego szeroki zakres. W standardzie maszyna ta wyposażona jest w mechaniczny napęd poruszający przenośnikiem podłogowym, ale dostępny jest także napęd hydrauliczny. Dobrze sprawują się także pneumatyczny układ hamulcowy jedno- lub dwuprzewodowy i hydraulicznie unoszona tylna ściana. Na stronie przedsiębiorstwa można także znaleźć wyposażenie dodatkowe, zatem każdy rolnik znajdzie tutaj coś dla siebie.

Po zdemontowaniu adaptera można wykorzystać to urządzenie jako przyczepę do ciągnika, a podnosząc burty, dzięki specjalnym nadstawkom można otrzymać całkiem sporą pojemność.

Dodano: 2019-02-25

Link: Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans • Rozrzutnik obornika tandem
Nazwa: Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans
Adres: Mazowiecka 18
Miejscowość: Maków Mazowiecki
Kod pocztowy: 06-200
Telefon: 29 765 02 54


Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

INNE NIEDALEKOsample45

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

Warszawa

sample45

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

sample45

Flower Store

Warszawa© Copyright 2019 www.sterykariery.pl