Masz ochotę na montaż baterii słonecznych na swoim dachu, ale nie bardzo wiesz, jaki panel fotowoltaiczny wybrać, aby miał dobre parametry i spełniał swoją funkcję? W takim razie odezwij się do pracowników przedsiębiorstwa z linku sklep.soltec.pl, którzy od lat zajmują się sprzedażą i montażem instalacji tego typu, a wszystkim swoim klientom oferują wsparcie techniczne i doradztwo. Osoby, które zdecydowały się na współpracę z nimi, wracają do tej firmy, rozbudowując instalacje, aby stać się niezależnymi.

W ofercie firmy znajdują się panele takich marek jak Celline, Sharp i Sunlink, które różnią się od siebie przede wszystkim mocą. Są one zbudowane z ogniw polikrystalicznych umieszczonych na lekkim podłożu kompozytowych i zabezpieczone przed uszkodzeniem twardym szkłem antyrefleksyjnym, którego przezroczysta warstwa pozwala na pozyskiwanie energii słonecznej nawet w niezbyt słoneczne dni. Moduły paneli można łączyć ze sobą, rozbudowując swoją instalację do żądanej mocy. Jest to jedno z najtańszych źródeł pozyskiwania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. 

Dodano: 2019-01-04

Link: Panel fotowoltaiczny
Nazwa: SOLTEC S.C.
Adres: Wólczyńska 133
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 01-919
Telefon: 535 44 59 61


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


W tym sklepie mają spory wybór paneli fotowoltaicznych. Mnie urzekło jeszcze jedno, że możemy tu liczyć na fachowe doradztwo i montaż. Jeśli tak jak ja stawiacie na innowacyjne rozwiązania w OZI, to warto złapać z nimi kontakt.
By:endule
Data:2019-02-21 15:34:46
Ocena: 5

INNE NIEDALEKOsample45

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

Warszawa

sample45

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

sample45

Flower Store

Warszawa© Copyright 2019 www.sterykariery.pl