Jeszcze nigdy nie byłeś na Zanzibarze? Postaw na wakacje z biurem turystycznym um24.pl, a zyskasz szansę odwiedzenia tej rajskiej wyspy leżącej w pobliżu Tanzanii! Jest to biuro, które organizacją wakacji zajmuje się już od lat, dzięki czemu można liczyć na niezapomniane wrażenia, bezpieczeństwo i wiele atrakcji.

Na Zanzibarze będziesz miał okazję wypocząć na rajskich plażach, w cieniu palm, czy też w przyhotelowym basenie. Co ważne, jest tam wiele kurortów, które dostępne są w wielu wariantach cenowych, dzięki czemu każdy odnajdzie coś dla siebie. Chcąc dowiedzieć się więcej o wyjeździe, powinieneś sprawdzić ofertę na stronie internetowej, gdzie dostępne są również inne opcje. Z pewnością odszukasz coś dla siebie, a w razie problemów będziesz mógł skierować się po pomoc do doświadczonych pracowników. Dla nich podróżowanie jest również hobby!

Dodano: 2019-03-12

Link: Zanzibar wakacje
Nazwa: Unique Moments Sp. z o.o.
Adres: Uczniowska 1
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 52-222
Telefon: 713119603


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Byłem z tym biurem w Tajlandii i okazał się on być dobrze zorganizowany, a sam pobyt zaliczymy do bardzo udanych. Zakosztowaliśmy egzotyki tego kraju. ;)
By:eldiedsem
Data:2019-06-18 09:51:19
Ocena: 4

INNE NIEDALEKOsample45

Grupa TENSE

Warszawa

sample45

BEST DEKOR

Oksa k. Kielc

sample45

P.P.H.U "MIGRÓD" Wojciech Mitek

Świdnica© Copyright 2019 www.sterykariery.pl